Valorant 1.02 Yeni Yama Geldi! Artık Dereceli Modu Var!

Riot Games tarafından oldukça büyük çalışmalarla geliştirilen Valorant oyununa yeni güncellemeler geldi. Bu güncellemelerle birlikte birçok oyun değişikliği yapıldı. Peki ama nedir bu değişiklik ve bu yamaya dair notlar nedir? Gelin isterseniz sizin için hepsini ön plana çıkaralım.

Merakla beklenen ve özellikle yeni nesil oyuncuların en sevdiği oyunlar arasında yer alan Varolant oyunu, güncellemeleri ile çok daha fazla kişiye ulaşıyor. Hedeflerin bu kadar büyük olması, bu denli yoğun olması ve çok daha farklı aşamalarda karşımıza çıkıyor olması, bu oyunlar için de vazgeçilmez bir seçenek yaratıyor.

Riot Games tarafından sunulan ve herkes için büyük heyecan yaratan bu oyunun yeni yaması kişileri mutlu edecek gibi. Çünkü artık işler çok daha ciddi!

Valorant 1./2 yama notları nedir?

Bu yamaların özelliklerine bakarsanız merakla beklenen yama konularına dair seçimleri görebilirsiniz. Rekabetçi modlar, aktif seçimleri de beraberinde getirecek ve bu süreçleri de kendi içinde değerlendirmiş olacak.

Yani Valorant oyununun en yüksek kademesi değişeceği için bundan sonra Işıyan ya da radıant ismi ile karşımıza çıkacak yeni güncellemeler ve karakterler var.

Bu konuda yapılan değişikliklere ek olarak renklerde de oynamalar yapıldı. Bu yüzden herkes kendine göre farklı ve daha estetik seçimler organize edebilecek.

Güncellemeler içerisinde Viper, Jett, Reyna, Cypher, Silah güncellemesi gibi pek çok detayın da oluştuğu biliniyor. Bu oyunu oynayan herkes bu güncellemeleri görerek kendine göre daha belirgin seçenekleri görebilir.

Yama yorumlamasına da şu şekilde bakabilirsiniz:

Leave a Reply