Minecraft Dungeons: Jungle Awakens DLC Oyununda Şok Gelişme!

Nihayet herkesin beklediği ve merakla ön plana çıkarmak istediği oyundan biri olan Minecraft Dungeons: Jungle Awakens DLC, özel bir beklenti ve gelişme ile karşımıza çıkıyor. Çıkış tarihleri açıklanan ve Temmuz sonuna kadar çıkması planlanan ama son anda yapılan değişiklerle birlikte 1 Temmuz itibariyle gelecek olan bu oyun, herkes için çok daha keyifli ve hızlı bir oyun dünyası yaratıyor diyebiliriz.

Bu oyun aslında yayınlanalı uzun zaman olmuştu. Minecraft Dungeons özellikle uzun süre önce yayınlandı. Kendine has özel bir kitle edinmeyi başaran bu oyun, yeni içeriklerle daha da beslenecek gibi görünüyor. Ki zaten bunun açıklaması yapılmıştı ve herkes de bunu bekliyordu. Bu yüzden durumları daha iyi dengelemek ve toparlamak için yeni oyunlar herkesin ilgisini çekiyor diyebiliriz. Çok uzun zaman olmamasına rağmen oyun dünyasındaki gelişmeler de bu tarz süreçleri ön plana çıkarıyor arkadaşlar.

İndirilebilir bir Mojang yol haritası paylaşan oyun, aramalarına aşama aşama devam ediyor gibi görünüyor. Bu da süreç olarak herkesi merak içerisinde bırakarak daha çok oyuna dahil olmasını istiyor aslında bütün ekibin. Oyuna dair oluşan gelişmeler 1 Temmuz itibariyle ön plana çıkacak.

Minecraft Dungeons: Jungle Awakens DLC 1 Temmuz Tarihinde Geliyor!

Leave a Reply