Microsoft Gizemli Bir Oyun Kolu İşine Giriyormuş! Patentler İfşa Oldu!

Bir oyun kolu için özel olarak patent alan Microsoft, bu konuda yaptığı çalışmaların hiç birinde bu kolları kendi ürünleri için henüz kullanmadı. Bu konuda Xbox ile ilgili çalışmaları yapacağını düşündüğümüz Microsoft, kişilerin kendine has beklentilerini de ön plana çıkarmaya başlıyor diyebiliriz. Peki ama Microsoft bunu ne yapacak?

2020 yılı, genel olarak can sıkıcı şekilde geçiyor olsalar da oyunseverler için çok fazla şey ortaya çıktı diyebiliriz. Tabi markalar durmuyor ve üretmeye devam ediyorlar.

Microsoft özellikle gizli özellikler konusunda her zaman için en son sözü söyleyen firmalardan biri oluyor. Bu firma tabi oyun sektörüne olan hakimiyeti ile çok daha farklı bir sistem üzerinde duruyor. Xbox oyunlarının sistemine göre daha farklı bir yapı sağlayacak olan bu kollar gerçekten merak konusu gibi geliyor.

Microsoft yeni projesi için pek çok patent aldı!

Herkesi heyecanlandıran bu patent konuları, oyunseverler ile ilgili de bazı soru işaretlerini ortaya çıkardı. Oyun severler bu oyunlara daha hızlı ulaşabilmenin hayalini kurarken, acaba bu kollar bir çeşit VR teknolojisi ile uyumlu olarak yeni çıkacak bir oyun denemese mi olacak?

Devir değişiklikleri ve teknolojik ilerlemeler ile ilgili her bir çalışmayı ve farklı seçeneği ön plana çıkarmak adına Microsoft tarafından yapılan bütün yatırımları tek bir tıklama ile görebiliyoruz.

 

Leave a Reply