Godfall Oyunu İçin Kısa PC Oynanış Videosu Yayınlandı!

PS5 tanıtımı ile karşımıza çıkan ve bu sayede büyük ilgi gören Godfall, PC konusunda da önemli geri bildirim sağlıyor. Bu yüzden de PC versiyonu ile ilgili etkili ve oldukça ilgi çeken bir versiyon sunuldu ve bunun da oynanış videosu yayınlandı. Söz konusu videoya bakarsanız, aynı zamanda pek çok detayın da burada yer aldığını görebiliyorsunuz.

PS5 ile birlikte pek çok gelişme de oyun dünyasına merhaba diyor. Heyecanlı bir şekilde ön plana çıkarılan bu yeni oyunların farklı platformlarda da oynanabilmesi pek çok kişinin hayali olmuştu aslında. Bu da zaten bazı oyunlarla ilgili olarak seçenekleri artırmıştı. Godfall ile ilgili oyuna gelen en net duyuru şu. Godfall 5 oyunu ps5 dışında pcde de oynanabilecek. Lakin oyunun Xbox Series X üzerine gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil. Bu yüzden de oyunun yaratıcısı ve yayıncısı bu konuda sesizliğini koruyor.

Godfall oyunu pc versiyon çok heyecanlı!

Oyunla ilgili pek çok gelişme yaşanıyor. Bunlardan birisi Godfall oyununun pc versiyonunun olması iken, bir diğer gelişme ise duruma dair atılan Twitler oluyor. Twitter üzerinden önemli olarak sunulan bilgiye göre, bu oyunun Unreal Engine 4 kullanılarak yaratılması büyük bir keyif oluşturdu diyebiliriz.

Bkz:

Godfall nasıl bir oyun peki?

Godfall ile ilgili üç farklı karakter sunulmuyor. Bu sayede karakterlerin hepsine farklı bir hikaye oluşturuyoruz ve bu da bizlere etkin sahneler sunuyor. Güçlü rakiplerimizle yapacağımız güçlü dövüşler ve zorlu müsabakalar hepimizi etkileyecek gibi görünüyor.

Oyunun grafik kalitesi oldukça üstün olduğundan dolayı, maksimum performans ile birlikte çok daha etkili bir oyun dünyasına ulaşmış olacaksınız. İşte karşınızda Godfall pc oynanış videosu ve bu videonun detaylarının da içerisinde yer alan bir açıklama.

Godfall pc oynanış videosu!

Leave a Reply