Cyberpunk 2077 Ön Satışlarında Rekor Sayı!

Marka bazlı olarak geniş bir ilerleme ile karşımıza çıkan ve özellikle yeni oyun severlerin karşısına çıkmaya çalışan, merakla beklenen bir oyun olan Cyberpunk 2077, ön satışı Çin üzerinde büyük yankı uyandırdı. Çin’de rekor seviyelerde satışa sunulan bu oyun (ön satış), gerekli herkes için büyük merak ve beklenti yaratıyor gibi görünüyor. Aşama aşama büyüyen, yenilikleriyle birlikte organize edilen ve çok daha fazla kişiye seçenek yaratan bu oyun için bakalım bu hikaye nasıl ilerleyecek?

Cd Projekt Red tarafından yapılan tanımlamaya göre, yıllardır beklenen bir oyun olan ve geçtiğimiz kış tekrar ertelenen bu oyun, ön siparişe alınmış durumda ve bu konuda da büyük bir ilgi görüyor diyebiliriz. Dört gözle beklenen bu oyun için ön satışlar açıldı ve hızlı bir şekilde bu satışlar dolduruldu. Aşama aşama büyüyen, yenilenen ve kişisel beklentilerle rekor seviyelere çıkan Cyberpunk 2077 oyunu için tek bir çıkış yeterli olacak gibi görünüyor.

Sürekli ertelenen oyun, çıkış tarihi olarak 17 Eylül şeklinde ön plana çıkarılmış durumda. Hem ülkemizde hem de tüm dünya genelinde oyunseverler tarafından oldukça geniş bir ilgiyle karşılanan bu oyun, Çin üzerindeki Steam’a göre en çok satılanlar listesinde yer alıyor. Bu yüzden de ön satış konusunda ilk sırada yer alan bu oyuna dair bakalım nasıl bir ilerleme karşımıza çıkacak ve neleri başarabilecek? Merakla oyuna dair güncellemeleri bekliyoruz.

Oyun ne zaman çıkacak?

Hepimizin beklediği cevap aslında biraz da bu oluyor. Bu oyun tam olarak ne zaman satışa çıkacak ve karşımızda ne gibi güzellikler barındıracak. Hepimiz için daha detaylı, daha beklenti odaklı ve hızlı bir çalışma seçeneği ile karşımıza çıkan bu oyun için, detayların tamamını tek bir tıklama ile ön plana çıkarıyor ve büyütmeye başlıyoruz. Sizler de zaman kaybetmeyin ve bütün bu seçimleri ve fırsatları organize etmeye devam edin.

Leave a Reply