warhammer sticker kapsul

CS:GO’ya Yeni Güncelleme Geldi [2020.05.27]

Geçtiğimiz gün CS:GO’ya bir güncelleme geldi. Oyunla ilgili bazı yenilikler yapıldı. Yeni video ayarları, yeni KillFeed ikonu, sticker ve bazı buglarda iyileştirme yapıldı. Detayları haberimizin devamında anlatıyor olacağız.

Yeni KillFeed İkonu

Bu son yapılan güncellemeyle oyuna yeni gelen killfeed ikonu artık sizlerle. Bir oyuncu C4 patlamasıyla öldüğünde son güncellemeyle beraber yukarıdaki fotoğraftaki bu killfeed ikon gözükecek.

Oyun Bugları Düzeltildi

Bildiğimiz gibi oldukça popüler olan mavi kapı bugı düzeltildi. Cache üzerinden örnek verirsek; mavi kapının önünde durup diğer takım arkadaşı ona doğru flash atarsa kapı açılmadan kapının içinden geçip A bölgesini kör edebiliyordu, son yapılan güncellemeyle beraber bu bug düzeltildi.

2 Yeni Video Ayarı

Gelen bir diğer yenilik ise; yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi Main Menu Background Scenery yani ana menü Arka plan sahnesi. Bu yeni özellik arka planın hoş ve canlı gözükmesini sağlıyor. Bu ayarda karşımıza gelen 8 tane Arka plan sahnesinden istediğinizi seçip sizin hoşunuza giden hangisi olursa onu kullanabilirsiniz.

Bizim için daha önemli olan bir diğer yenilik ise; diğer video ayarı olan Texture Streaming yani doku akışı adıyla gelen yeni bi görüntü ayarı. Bu görüntü ayarı; tüm haritadaki kalıpları yüklemeyi engelliyor. Bizim görmediğimiz yüksek çözünürlüklü kaplamaları kapatıyor. Bu da bizim fpsimiz açısından daha olumlu bir hâle geliyor. Eğer eski veya düşük seviyede bir ekran kartına sahipseniz bu özelliği aktif hâle getirip fps değerinizi yükseltebilirsiniz.

Yeni Sticker Kapsülü Warhamer

• Gelen bir diğer yenilik ise yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi Warhammer adlı yeni bir Sticker kapsülü oyuna eklenti fiyatı 6.95 TL olup içinde bulunan Stickerlar da bir hayli hoş gözüküyor.

Leave a Reply