CSGO : Yeni Güncelleme Geldi! 22/06/2020

Counter Strike oyununun online versiyonu olan ve dünya çapında geniş bir kitleye sahip olan oyunu CSGO son güncellemesi ile yine duyuru yaptı. Güncelleme ile ilgili notlar 22 Haziran günü yayımlandı. Peki ama bu güncellemede ne var? Gelin göz atalım.

CSGO güncelleme notlarında ne var? 22/06/20

Oyun tarzına göre değişken ve sakin bir çalışma sunulduğunu söyleyebiliriz.

  • Savunan oyuncunun savunma sırasında oldukça geniş bir yapıda ilerlediğini ve hızlı dönmesi durumunda olabilecek bomba savunmasının kaldırıldığını söyleyebiliriz.
  • Ek olarak yarı saydam yüzeylerde artık grafitti yapılmayacak! Bu konuda renkli tasarımlar yerine daha yarı saydam bölümler ön plana çıkacak!
  • Buna ek olarak oyun dışı bölümlerde karşımıza çıkacak detaylara bakarsanız, oyuna yeni bir müzik sistemi geliyor. Amon Tobin tarafından üretilen yeni albüm All for Dust seti oyun içinden alabilirsiniz ve dinleyerek oynayabilirsiniz.
  • Son olarak oyunlardaki metin filtreleme özelliği kapları açınca ya da online oyun sırasında yapılınca pasif oluyor.

Bu güncelemelerle birlikte CSGO yeni güncellemesi tanıtılmış oluyor arkadaşlar. Buna ek olarak bakacak olursak, CSGO ile ilgili farklı seçenekler de yok değil.

Daha önceki güncellemelerde neler vardı?

2012 yılında yayımlanan ve kendi özelliklerine göre en büyük sorunun haritalarda olduğu belirtilen CSGO oyunu, sürekli yeni yama ve güncelleme getiriyor. Getirilen güncellemeler içerisinde haliyle haritalarla ilgili değişimler yer alıyor. CSGO 1 Haziran güncellemesi ve 10 Haziran güncellemesi üzerinde bu haritaların hepsi düzeltildi ve hatalarla ilgili hiç bir sorun kalmadı. Buna ek olarak fps ayarlarına müdahele edebiliyor ve oyunlarla ilgili yeni değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Minimal de olsa renklerle ilgili ayarlar yapabiliyorsunuz. 360 MB civarında bir güncelleme boyutu sunan CSGO, bu konuda geniş bir kitleye

Leave a Reply