Crucible, Kapalı Betaya Geri Dönerek Herkesi Şaşırtacak!

Amazon Games tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz ay piyasaya sürülen ilk büyük bütçeli oyun deneyimlerinden birini sağlayan Crucible, yarından itibaren yeni bir düzenlemeye geçiyor ve kapalı betaya geri dönüyor. Bu bölümde oyunu oynamak isteyen oyuncular, Steam kütüphanesi üzerinden oyunu eklemesi gerekiyor.

Bu konuya ilişkin olarak ön plana çıkarılacak olan bütün seçenekleri tek bir tıklama ile görebilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. Türkiye saati ile bugün 19.00 tarihinde kapalı beta sürecine başlayacak olan oyun için pek çok kişiye merak uyandıran bir seçenek bulunuyor. Peki ama nedir bu kapalı beta dediğimiz şey? Hemen açıklayalım.

Kapalı beta konusunda oyun artık yeni oyuncuların indirilemeyeceği bir biçime giriyor. Yani oyunu sadece daha önceden indirmiş olanlar oynayabilecek anlamına geliyor. Aktif oyuncular için çoğu şeyin değişmeyeceği bu oyunda, yeni oyuncular için bir giriş olmayacağı, bugün giriş yaparlarsa girebileceklerini ama başka türlü giriş olmayacağını söylüyor.

Amazon aktif oyuncularla ilgili olarak çoğu şeyin değişmeyeceğini söylüyor. Oyunu ilerde oynamak isteyenlerin şimdiden kütüphaneye eklemesi için önemli bir adım olan bu süreç için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Leave a Reply