Call Of Duty Hilecisi Ava Giderken Avlandı ve Rezil Oldu! (Videolu İfşa)

Online oyun oynamak herkesin sevdiği ve keyif aldığı bir eylemdir. Fakat bunu yaparken bazı hilelere başvurmak da kaçınılmaz oluyor. En azından bazı hileciler için. Son dönemin belki de en popüler oyunları arasında yer alan Call Of Duty: Warzone özellikle şikayetleri ile gündeme gelmeye başladı. Çünkü oyunu oynayan kişilerin çoğu hileci olarak karşımıza çıkıyor!

Reddit üzerinden yapılan şikayetler zaten durumu net bir şekilde ortaya çıkarıyor. Son dönemlerde videolu kanıtlar ile karşımızda yer alan bu durumlar, hileler ile ilgili olarak herkesin canını sıkmaya başlıyor. Hatta şöyle bir şey var. Videolara göre hile ile dahi çoğu beceriksiz oyuncunun başarısız olduğunu görüyoruz. Söz konusu ifşa videosuna bakarsanız, nişan almak için kullanılan AİM BOT hilesine sahip olan bir oyuncunun anında vurulduğunu görebiliyorsunuz.

Online oyunlardaki hileler herkesin canını sıkmış oldu!

Online oyunların sorunlarından biri de hilelerin sürekli yükselmesi. Çünkü oyunu oynayamayan beceriksiz oyuncular açıklarını hileler ile kapatmaya çalışıyor. Bu yüzden de dünyanın en popüler oyununda dahi bu durumlarla karşılaşılabiliyor. Keza aynı durumu PUBG, Call of Duty: Warzone ya da Counter-Strike gibi oyunlar son dönemlerde online olarak pek çok kişinin canını sıkıyor.

Hayatta kalma oyunları ile ilgili söyleyeceğimiz şeyler tam olarak bu durumları ön plana çıkarıyor. Çünkü insanların en büyük sıkıntısı bileği ile oyun oynama keyfi içerisinde bir anda gelip hile yapan oyuncuların varlığının sürekli artması oluyor.

İşte karşınızda yakalanan hileci arkadaş!

Videoda gördüğünüz gibi hile yapan arkadaşımız köşeye sıkıştığı zaman arkadaşının üzerine mermiyi boşaltıyor. Bu da yetmeyince üzerine bir de bomba atıyor ama tabi yine başarısız oluyor. Bununla birlikte yine başarılı olamayan oynucu rakibinin üzerine rush yaparak yürüyor ve kalkanı görmeyince birkaç kalkan darbesi ile alt ediliyor ve bu durum bu şekilde son buluyor.

Bu videoyu genellikle ibretlik görüntü gibi paylaşan siteler var. Beceriksiz bir oyuncu olduğunu gördüğümüz hileci arkadaşımızın bu hatasından pek çok bilek hakkı ile oyun oynayan oyuncunun keyfini yerine getirdiğini de söyleyebiliriz. Bu video söz konusu oyun sektörünün büyüklüğünü ve can sıkıcılığını ne kadar ciddi bir şekilde ön plana çıkaracağını gösteriyor aslında.

Sektörün önde gelen isimlerinden çözüm bekleniyor!

Bu konuyla ilgili olarak sektörün önde gelen isimlerinden çözümler bekleniyor. Bakalım süreç nasıl işlenecek ve insanlar ne zaman bu tarz oyunları gönül rahatlığı ile oynayabilecek.

Leave a Reply