Civilization VI Epic Games Store'da Ücretsiz

ACELE EDİN! SID MEIER’S CIVILIZATION VI EPIC GAMES STORE’da Ücretsiz

Sid Meier’s Civilization VI Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyunu, fakat bu sonsuza kadar değil! Elinizi çabuk tutmalısınız 28 Mayıs 18:00’a kadar bedava.

Geçtiğimiz hafta Grand Theft Auto V’yi (GTA 5) ücretsiz dağıtarak büyük ses uyandıran Epic Games Store oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor. Civilization 6 sevilen bir sıra tabanlı strateji oyunudur ve serinin en yeni versiyonudur.

Civilization 6 2016 yılında yayınlandı, dünya hakimiyeti üzerine geliştirilmiş bir strateji oyunu. Yalnızca bir kaç köylü ile oyuna başlarsınız, araştırarak, teknolojik gelişmeleri takip ederek, yeni ilişkiler kurarak ve tabi ki ekonomileri büyüterek büyük bir imparatorluk inşa etmeye çalışırsınız.

Oyuna ücretsiz sahip olmak için 28 Mayıs 18:00’a kadar Epic Games Store’a giriş yapıp oyunu kütüphanenize eklemelisiniz. Oyunu hemen indirmeniz şart değil, oyunu kütüphanenize eklemeniz ömür boyu oyuna sahip olma hakkını kazandırıyor.

Oyunun şu an Steam’de 219₺ fiyatla satışta olduğuna da dikkatinizi çekiyorum.

Steam civ6 219₺Bakalım Epic Games Store bizi şaşırtmaya devam edecek mi? Sizce bir sonraki ücretsiz ürün hangisi olacak? Lütfen yorumlarda tahminde bulunun, doğru tahmin yapan ilk kişiye bir sürprizimiz olacak…

Leave a Reply